رویه ارسال سفارشات

واجار یک سایت تخصصی است و تلاش کرده ایم سرعت ارسال را هم تخصصی کنیم

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه و یا در روزهای بارانی، برفی برای ارسال های پیک موتوری ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

واجار با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر ارسال سریع پیشتاز شرکت پست با امکان پرداخت در محل برای تمامی مناطق ایران فعال می باشد و ارسال توسط الوپیک تنها برای شهر تهران میسر می باشد.
ثبت سفارش در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر می باشد و پردازش و ارسال سفارشات تنها در روزهای کاری انجام می شود. در ایام تعطیل پاسخگویی تنها در پشتیبانی آنلاین انجام می شود. روزهای تعطیل در سال ۱۳۹۷ که واجار هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
۱۳ فروردین
۱۴ خرداد
۲۸ شهریور (تاسوعای حسینی)
۲۹ شهریور (عاشورای حسینی)
۸ آبان (اربعین حسینی)
۱۶ آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
۲۲ بهمن

روش های ارسال در واجار توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و الوپیک انجام می شود

شرکت پست:
در هر نقطه از ایران که هستید می توانید روش ارسال سفارش خود را توسط حامل شرکت پست انتخاب کنید و نهایتا در اولین روزکاری پس از ثبت سفارش بسته شما تحویل شرکت پست داده خواهد شد . زمان تقریبی تحویل سفارش به دست مشتری مابین ۱ الی ۲ روز کاری پس از تحویل سفارش به شرکت پست می باشد و تنها در برخی نقاط دور امکان دارد به ۳ روز افزایش یابد. در این روش هر دو امکان پرداخت آنلاین و پرداخت هنگام تحویل وجود دارد. هزینه ارسال توسط شرکت پست نسبت به شهر و وزن بسته حساب می شود و در زمان ثبت سفارش پرداخت می شود.
برای اطلاع از وضعیت دقیق سفارش خود می توانید شماره پیگیری سفارش که برای شما پیامک و ایمیل شده است را در لینک زیر وارد نمایید

http://newtracking.post.ir

الوپیک:
اگر زمان تحویل سفارش برای شما اهمیت دارد و در تهران هستید می توانید روش ارسال الوپیک را انتخاب کنید. پردازش سفارشات تنها در روزهای کاری و در ساعات اداری سایت انجام می شود. سفارشات توسط الوپیک در کمتر از یک ساعت آماده تحویل می شود و نسبت به مکان تحویل شما بازه زمانی متفاوت می باشد. در این روش ارسال پرداخت ها فقط به صورت آنلاین است و امکان پرداخت در محل وجود ندارد و هزینه ارسال به صورت پس کرایه توسط الوپیک حساب می شود و در زمان تحویل سفارش هزینه را مشتری پرداخت می نماید.

بارگشت کالا

هزینه بازگشت کالا در صورت معیوب بودن دستگاه برعهده واجار می باشد در غیر این صورت هزینه بازگشت برعهده کاربر می باشد.