خانه هوشمند, گجت هوشمند

۹ گجت خانه هوشمند برای مادران اهل تکنولوژی

مادران هر چه را که زندگی آن ها را کمی آسان تر کند، از گجت آماده سازی غذا گرفته تا سری های دوش که امکان تلفن زدن و گوش کردن به موسیقی را فراهم می آورند، دوست خواهند داشت. می توانید به مادر خود از این گجت ها هدیه دهید. به علاوه شکی نیست که مادران باهوش ترین موجودات روی زمین هستند. ۹ گجت خانه هوشمند را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید آن ها را برای مادر علاقمند به تکنولوژی خود بخرید.

  1. سری دوش دارای اسپیکر بلوتوث

با این سری دوش دارای اسپیکر بلوتوث، تجربه یک اسپای خانگی را به مادر خود هدیه دهید. با این سری دوش او می تواند به راحتی به تماس ها پاسخ دهد و به موسیقی دلخواه خود گوش دهد. این هدیه متفاوت او را بسیار خوشحال خواهد کرد.

  1. ربات جارو برقی با قابلیت تی کشی

این جارو برقی هوشمند، دارای یک مخزن آب می باشد و به راحتی می تواند به زیر مبل، تخت و تمامی وسایل خانه رفته و آنجا را تمیز کند.

  1. زود پز هوشمند Instant Pot

این زود پز ۷ کاره، برای پخت انواع غذاها از جمله سوپ، گوشت و غیره مناسب می باشد و سرعت آشپزی را ۲ تا ۶ برابر بیشتر کرده و ۷۰ درصد انرژی کمتری مصرف می کند.

  1. اسپیکر آمازون اکو دات

این اسپیکر هندزفری می تواند کارهایی از قبیل پخش موسیقی، ارائه اطلاعات، خواندن اخبار، تنظیم زنگ هشدار، خواندن کتاب و کارهای دیگری را انجام دهد.

  1. قفل لمسی هوشمند Schlage

این قفل هوشمند تا ۳۰ کد کاربری را می تواند ذخیره کند. دیگر نیازی نیست که مادر شما نگران گم شدن کلید یا فراموش کردن آن باشد.

  1. نور توالت که با حرکت فعال می شود

این گجت پرطرفدار برای همه کسانی که در شب به توالت می روند، مناسب است. همچنین نورهای آن رنگ های مختلفی دارند که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

  1. دوربین امنیتی آرلو

این دوربین امنیتی بی سیم را می توانید در داخل و خارج از منزل نصب کنید! این دوربین پ با حرکت فعال شده در زمان هایی که در خانه حضور دارید یا بیرون از خانه هستید، نوتیفیکیشن هایی از لحظه حال برای شما ارسال می کند.

  1. ترموستات هوشمند نست

این ترموستات هوشمند، خود را در مدت یک هفته برنامه نویسی کرده و دماهایی را که می پسندید به خاطر سپرده و به طور خودکار دمای خانه را تنظیم می کند. همچنین زمان هایی که کسی در خانه نیست، ترموستات به طور خودکار خاموش می شود تا از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کند.

  1. Sonso One

با این دستگاه، با استفاده از صدای خود می توانید بر روی موسیقی، اخبار و سایر موارد کنترل داشته باشید و آن ها را آغاز یا متوقف کنید. اخیرا ویژگی دیگری به نام «Audible» به دستگاه Sonso افزوده شده است و مادران می توانند در هر کجا که هستند از شنیدن کتاب های صوتی لذت ببرند.

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *