ترازوی هوشمند شیائومی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید، که دوست دارید همیشه تناسب اندام داشته باشند و نگران میزان چربی بدن یا وزن خود هستند، ترازوی هوشمند شیائومی دوست جدید شما خواهد بود. این ترازو با طراحی زیبا و ساده، مشاوره تناسب اندام خانگی شما می‌شود. اگر برای شما سوال است که ترازوی هوشمند شیائومی چطور می‌تواند به شما در حفظ تناسب اندام کمک کند، باید بدانید که این ترازو دارای یک اپلیکیشن اختصاصی به نام می فیت (MiFit) است که شما می‌توانید از گوگل پلی، اپ استور یا اسکن کردن کد QR موجود در دفترچه راهنمای ترازوی هوشمند شیائومی آنرا دانلود و نصب کنید و خیلی راحت، ترازو و اپلیکیشن را بهم متصل کرده و از این به بعد هربار که شما روی ترازو قرار بگیرید و اپلکیشن برنامه را باز کرده باشید، اطلاعات وزنی شما، شاخص توده بدنی، میزان چربی و آب موجود در بدن شما و تراکم حجم استخوان‌ها را به شما می‌دهد.

شاخص BMI چیست؟

شاخص توده بدنی یا BMI مشخص کننده تناسب اندام و سلامت بدن شما است. با استفاده از BMI چاقی یا لاغری بیش از حد یا تناسب اندام شما مشخص می‌شود . در صورتی که عدد BMI شما زیر ۱۸/۵ باشد شما بیش از حد لاغر هستید و باید کمی وزن اضافه کنید، اگر این عدد در بازه۱۸/۵ تا ۲۴/۹ باشد وزن شما نرمال و طبیعی است، بازه ۲۵- ۲۹/۹ یعنی شما اضافه وزن دارید و در صورتی که بیش از این بازه باشد یعنی چاقی مفرط دارید و باید هرچه سریع‌تر وزن کم کنید. BMI در واقع حاصل تقسیم وزن بر قد شما است. می توانید BMI خود را از طریق فرمول زیر بدست بیاورید:

( قد به متر * قد به متر)/ وزن

این ترازو، اطلاعات مفیدی را به شما از سلامت بدنی و تغییرات وزنی شما ارائه داده و اجازه می‌دهد بدانید که در یک دوره رژیم درمانی یا ورزش کردن چقدر وزن کم کرده‌اید یا در صورت اضافه شدن وزن به شما اطلاع می‌دهد.

نحوه کار ترازوی هوشمند شیائومی

نحوه کار ترازوی هوشمند شیائومی

اساس کار تناسب اندام با ترازوی هوشمند شیائومی در ارسال سیگنال‌های زیست الکتریکی (BIA) بی‌خطر و بسیار ضعیفی است که ترازو به بدن شما ارسال می‌کند. از آنجایی که بدن رسانایی برای جریان الکتریکی است، این جریان ضعیف از طریق آب و عضلات بدن سریع‌تر از استخوان یا چربی انتقال پیدا می‌کنند، میزان سرعت جریان اندازه گیری شده، مشخص کننده ترکیب و توده بدنی شما است.با استفاده از تحلیل و بررسی این جریان الکتریکی، اطلاعات مفیدی از میزان عضلات بدن یا بافت چربی به اپلیکیشن MiFit ارسال خواهد شد که شما می‌توانید با بررسی این اطلاعات در اپلیکیشن دید کاملی از تناسب اندام و وزن خود داشته باشید.

روی ترازو صاف بیایستید، پاهایتان را جابه جا نکنید و بدنتان را در یک راستا قرار دهید، هرکونه وسیله اضافی مانند کفش را از پا خارج کنید و برای داشتن وزن دقیق تر به هیچ وسیله دیگیر اعتماد نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *