اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی

اگر شماهم از طرفداران مچ بند هوشمند شیائومی مانند می بند ۲ و می بند ۳ هستید می‌توانید از اپلیکیشن‌های مخصوص و جذاب این مچ بند هوشمند استفاده کنید. می‌توانید این اپلیکیشن‌‌ها را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. اگر فقط می‌خواهید اپلیکیشن مچ بند شما فقط گام شمار باشد و میزان کالری‌های سوزانده شده را به شما نشان دهد، اپلیکیشن اصلی این مچ بندها MiFit نیاز شما را برطرف می‌کند. اما از آنجایی که شیائومی به سایر توسعه دهندگان اجازه طراحی برنامه برای مچ بند خود را داده است می‌توانید از سایر نمونه های طراحی شده اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی می بند استفاده کنید.

در مطلب امروز مجله واجار چهار مورد از بهترین اپلیکیشن‌های مچ بند هوشمند شیائومی می بند را به شما معرفی خواهیم کرد، در صورتی که شماهم تجربه استفاده از این اپلیکیشن‌ها را دارید می‌توانید در قسمت نظرات، این تجربیات را با ما به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن «Notify & Fitness for My Band»

اپلیکیشن «Notify & Fitness for My Band»

این اپلیکیشن با قابلیت شخصی سازی دریافت نوتیفیکشن به شما اجازه می‌دهد هر آیکونی که دوست داشته باشید را برای اپلیکیشن‌های مختلفی که به شما نوتیفیکیشن ارسال می‌کنند، انتخاب کنید تا در زمان دریافت روی صفحه نمایش مچ بند، آن آیکون نمایش داده شود. علاوه بر این امکان نمایش نام مخاطب ارسال کننده پیام و همچنین بخشی از پیام تا حداکثر ۱۰۸ کاراکتر را دارد. از طریق این اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی می بند ، می‌توانید لرزش دریافت نوتیفیکشن از اپلیکیشن‌هایی مانند تلگرام و واتساپ را متفاوت از هم انتخاب کنید.

حتی می‌توانید از نورهای LED مختلفی برای دریافت آلارم و اعلان‌های مختلف استفاده کنید. این اپلیکیشن قابلیت زیادی در شخصی‌سازی دریافت نوتیفیکشن به شما می‌دهد. حتی می توانید ویجت مخصوص این اپلیکیشن را روی تلفن همراه خود فعال کرده و از آنجا همه اطلاعات لازم را ببینید. این قابلیت بهترین ویژگی این اپلیکیشن است. می‌توانید این اپلیکیشن را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

اپلیکیشن «Fix-it for Mi Band»

اپلیکیشن «Fix-it for Mi Band»

آیا تا بحال برای شما هم پیش آماده که در زمان وصل کردن تلفن همراه خود به مچ‌بند هوشمندتان با این پیام مواجه شوید که «مچبند با مشخصات فرد دیگری وصل شده است. از فرد بخواهید تا اتصال را قطع کند و دوباره امتحان کنید.» با استفاده از اپلیکیشن «Fix it for my band» این مشکل به راحتی حل می‌شود، کافی است اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و اجازه دهید مچبند شما را پیدا کند و به راحتی آن را به تلفن همراه خود متصل کنید. این اپلیکیشن فقط برای افزودن چند ویژگی جدید نیست بلکه کمک می‌کند مشکل مهمی که همه مچ‌بندهای شیائومی امکان دارد به آن دچار شوند را حل می‌کند. این مشکل جفت شدن اشتباهی با موبایل شخص دیگر است. به علاوه کمک می‌کند مشکلات مربوط به هماهنگ‌سازی را یا جفت نشدن را هم حل می‌کند.

اپلیکیشن «Mi Fit»

اپلیکیشن «Mi Fit»

برخورداری این برنامه از یک رابط کاربری جذاب، ساده و مدرن نقطه قوتی برای آن به حساب می‌آید. با استفاده از این اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی می بند ، می‌توانید چیدمان صفحه نمایش در اپلیکیشن را با حرکت انگشت خود تغییر دهید و مواردی که برای شما اولویت دارد در بالای لیست بگذارید. آپدیت جدید این برنامه بهبود چشمگیری در سازگاری با مچ بند هوشمند شیائومی داشته است.

اپلیکیشن «Tools & Mi Band»

اپلیکیشن «Tools & Mi Band»

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های طراحی شده برای این مچ بند، اپلیکیشن «Tools & Mi Band» است که به شما این قابلیت را می‌دهد، اپیلیکشن‌هایی که به صورت مستقیم نمی‌توانند به مچ بند شما نوتیفیکشن ارسال کنند، از طریق این اپلیکیشن بتوانند این کار را انجام دهند. علاوه بر این می‌توانید از طریق این اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی می بند ، برنامه خواب خود را تنظیم کنید و از الگوهای مختلف و جذابی برای صفحه نمایشگر مچ بند خود استفاده کنید.

اپلیکیشن «Google Fit»

اپلیکیشن «Google Fit»

شما می‌توانید با استفاده از حساب کاربری خود در گوگل و اتصال مچ بند هوشمند خود به اپلیکیشن گوگل فیت، از آن به عنوان اپلیکیشن مچ بند هوشمند شیائومی می بند ، استفاده کنید. از طریق این برنامه می‌توانید اطلاعات دقیق و زیادی را از وضعیت سلامت خود و فعالیت روزانه‌ای که دارید دریافت کنید و آنها را پالایش کنید. نمودارها و اطلاعات به دست آمده در این اپلیکیشن بسیار کاربرد هستند.

  • پشتیبان 1
  • نوامبر 14, 2018

2 دیدگاه برای “بهترین اپلیکیشن های مچ بند هوشمند شیائومی می بند”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *