آموزش اتصال ساعت هوشمند آمازفیت Bip به گوشی موبایل

برای اتصال ساعت هوشمند آمازفیت Bip به گوشی موبایل شما باید ۳ مرحله زیر را انجام دهید.
۱- اپلیکیشن Mi Fit را باز کنید و گزینه ثبت نام (Sign-up) برای ساخت اکانت شیائومی (Mi account) را انتخاب کنید. پس از اینکه شما اکانت خود را ساختید و وارد اکانت خود شدید اپلیکیشن از شما می خواهد اطلاعات خود مانند جنسیت، قد و وزن را وارد کنید.
۲- برای اتصال ساعت هوشمند آمازفیت Bip به گوشی موبایل بلوتوث گوشی خود را روشن کنید. اپلیکیشن Mi Fit را باز کنید بر روی گزینه No paired devices کلیک کنید ( بر روی گزینه پروفایل کلیک کنید و بعد وارد My device شوید) سپس گزینه ساعت (watch) را انتخاب و در صفحه بعد بر روی Amazfit Bip برای جفت سازی کلیک کنید.
۳- سپس ساعت خود را در هنگامیکه بلوتوث گوشی روشن می باشد و در حال جست جوی دستگاه ها برای اتصال می باشد نزدیک گوشی قرار دهید. سپس شما یک پیغام جفت سازی بر روی ساعت خود دریافت خواهید کرد. بر روی آیکون چک کلیک کنید تا برقراری اتصال تأیید شود.
پس از تأیید ساعت به گوشی متصل شده و انجام اپدیت ها و دریافت اطلاعات انجام می شود. این کار ممکن است چند دقیقه به طول بیانجامد پس تا اتمام کار منتظر بمانید.
به پایان آموزش اتصال ساعت هوشمند آمازفیت Bip به گوشی موبایل رسیدیم شما می توانید سؤالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید.

خرید ساعت هوشمند آمازفیت Bip شیائومی

یک دیدگاه برای “آموزش اتصال ساعت هوشمند آمازفیت Bip به گوشی موبایل”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *