آموزش اتصال هدفون بی سیم AirPods اپل به مک بوک و کامپیوتر دارای ویندوز 10

همانگونه که می دانید هدفون بی سیم AirPods اپل بطور کامل با گوشی های آیفون سازگاری دارد. اما می توان این هدفون را به مک بوک و یا کامپیوترهای دارای ویندوز نیز متصل کرد. در ادامه ما به شما نشان می دهیم که چگونه هدفون بی سیم AirPods اپل را به MacBook، MacBook Air، MacBook Pro و کامپیوتر دارای ویندوز ۱۰ متصل کنید. آموزش اتصال هدفون بی سیم AirPods اپل به مک بوک و کامپیوتر دارای ویندوز 10
آموزش اتصال هدفون بی سیم AirPods اپل به MacBook
روش اول:
اگر هدفون شما تاکنون به گوشی متصل نشده بلوتوث MacBook خود را روشن کنید و سپس ایرپادها را در درون جعبه شارژ قرار دهید. سپس دکمه پشت جعبه را فشار دهید و نگه دارید تا رنگ چراغ سفید شود. سپس در مک بوک بر روی نام دستگاه کلیک کنید.
روش دوم:
اگر پیش از این هدست خود را به یک گوشی متصل کرده اید ابتدا بلوتوث MacBook خود را روشن کنید سپس بر روی آیکون اسپیکر کلیک کنید و سپس ایرپاد را انتخاب کنید. در این مرحله شما می توانید اتصال را برقرار کنید.
آموزش اتصال هدفون بی سیم AirPods اپل به کامپیوتر دارای ویندوز ۱۰
وارد صفحه Bluetooth & other devices شوید و بر روی گزینه Add Bluetooth or other device کلیک کنید. سپس در مرحله بعد بر روی گزینه Bluetooth کلیک کنید. حال ایرپادها را در درون جعبه شارژ قرار داده و دکمه پشت درون جعبه را فشار دهید و نگه دارید تا رنگ چراغ سفید شود. حال بر روی کامپیوتر هنگامیکه هدفون در لیست نشان داده شد بر روی pair and connect کلیک کنید.
با استفاده از روش های بالا شما می توانید هدفون بی سیم AirPods اپل را به MacBook و یا کامپیوترهای دارای ویندوز ۱۰ متصل کنید.

  • پشتیبان 1
  • سپتامبر 21, 2019

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *